Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Fajerwerki amatorskie

Pirotechnika to połączenia słów pyro (gr. ogień) oraz technika.

Pirotechnika jest nasza pasją i z zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań w tym zakresie wcielając w życie nasze autorskie projekty.

W ofercie znajdziecie fajerwerki znane i popularne oraz nietypowe. Odpowiednie ich zestawienie pozwoli samodzielnie stworzyć niezwykły spektakl.

Dzięki temu, że baterie, rakiety i petardy TROPIC są tak atrakcyjne i bezpieczne każdy może zostać pirotechnikiem i samodzielnie wyreżyserować swoje show. Pomożemy zrealizować widowisko dobierając konkretne produkty do okazji, miejsca oraz wyobrażeń o rodzajach wystrzałów. Odpowiednie zestawienie poszczególnych elementów pozwoli stworzyć niezwykły spektakl, uświetniający różnego rodzaju wydarzenia i ważne uroczystości.

Wszystkie amatorskie ognie sztuczne, które proponujemy są legalne, bezpieczne i nie wymagają dodatkowych pozwoleń ani koncesji. Można je również swobodnie odsprzedawać. Dla klientów hurtowych mamy atrakcyjne rabaty.

Zgodnie z polskim prawem fajerwerki, w tym petardy, mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Wyroby pirotechniczne należy używać na wolnym powietrzu zgodnie z instrukcją umieszczoną na etykiecie każdego produktu.
Adres

ul. Bugaj 11
Koczargi Nowe
05-082 Stare Babice

Godziny otwarcia

Pon.–pt. 8:00-16:00