Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Pokaż:
Strona:
  Baterie pirotechniczne

  Bateria wyrzutni rurowych to znakomity wybór dla osób poszukujących niebanalnych wrażeń pirotechnicznych. Produkt ten składa się z rurek zawierających moduły pirotechniczne, które połączone są jednym, wspólnym lontem. Odpalenie lontu sprawia, że rurki kolejno wystrzeliwują swoją zawartość, serwując widzom spektakularny pokaz efektów świetlnych i akustycznych. Nasze baterie pirotechniczne wyróżnia na rynku nie tylko duży wybór i różnorodność efektów, ale także szata graficzna. 

  To, jak będzie wyglądać pirotechniczne widowisko, zależy od wybranego produktu – baterie pirotechniczne mają wiele różnych odmian i modeli. Przykładowo po odpaleniu Storm of Fire niebo nad nami zamieni się w wielką, złotą, trzeszczącą chmurę. Z kolei Cassiopeia najpierw wypuszcza naprzemiennie ogniste ogony w różnych odcieniach czerwieni oraz zieleni, by na końcu urzec widzów migoczącą, brokatową koroną. 

  Baterie różnią się nie tylko estetyką pokazu, który możemy za ich pomocą przygotować, lecz także rozmiarem. Większość z nich mieści się w przedziale od 20 do 100 strzałów, ale w naszej ofercie mamy również modele, w których jest ich aż 172.

  Baterie mogą być używane tylko na otwartym powietrzu, z daleka od łatwopalnych materiałów. Należy je ustawiać na płaskiej powierzchni, a dla bezpieczeństwa ustabilizować po bokach np. kamieniami. Baterię uruchamiamy, podpalając końcówkę lontu i odsuwając się szybko na bezpieczną odległość. 
  Adres

  ul. Bugaj 11
  Koczargi Nowe
  05-082 Stare Babice

  Godziny otwarcia

  pon.–pt. 8:00-16:00