Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Peonie, kulki, gwiazdki, czyli efektowny pokaz

Rzymskie ognie to ciekawe rozwiązanie konstrukcyjne – poszczególne moduły pirotechniczne są umieszczone w rurze kolejno jeden nad drugim. Jej długość i kaliber wyznaczają wysokość, na jakiej odbędzie się pokaz, oraz wielkość efektów. Wygląd widowiska zależy również od zastosowanych substancji chemicznych; raz przybierze postać wielokolorowych palm, kiedy indziej – gwiazdek czy chryzantem z dodatkowymi efektami dźwiękowymi.

W trakcie ich odpalania należy bezwzględnie stosować się do zasad bezpieczeństwa. Rzymskie ognie trzeba najpierw wbić pionowo w ziemię lub śnieg. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wybuch nastąpi wysoko nad ziemią i nie zagrozi osobom obserwującym pokaz. Nigdy nie odpalajmy ogni trzymanych w ręku, ponieważ niesie to za sobą ryzyko okaleczeń. Nie wolno również nachylać się nad nimi, żeby przypadkowy wybuch nie zranił naszej twarzy. Podobnie jak większość innych produktów pirotechnicznych rurki mogą być odpalane wyłącznie na otwartej przestrzeni, z dala od linii wysokiego napięcia, drzew i zabudowań.

W naszym sklepie oferujemy klientom w pełni bezpieczne, certyfikowane sztuczne ognie. Przykładowo, rzymskie ognie z serii Magical Shots oddają od kilku do kilkunastu strzałów w postaci czerwonych i zielonych kul. Z kolei Ice Cube wybucha czerwoną i zieloną palmą, przechodzącą w srebrną, z kolorowym migotaniem. Odpalając Gunfire, uzyskamy efekt kolorowej peonii zmieniającej się w wielobarwną palmę i trzeszczącą chryzantemę.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rzymskich ogni. Zapewniamy, że szeroki wybór produktów ułatwi organizację pasjonującego i niezapomnianego pokazu.
Adres

ul. Bugaj 11
Koczargi Nowe
05-082 Stare Babice

Godziny otwarcia

Pon.–pt. 8:00-16:00