Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Baterie profesjonalne

Profesjonalne baterie, określane również jako wyrzutnie lub torty, zapewniają najbardziej widowiskowe kształty spośród ogólnodostępnych materiałów pirotechnicznych. Ich popularność wzrasta dzięki bezpieczeństwu oraz wygodzie użytkowania.

Konstrukcja baterii opiera się na zespole rur zawierających moduły pirotechniczne o różnych efektach oraz ładunek miotający. Połączenie różnych rodzajów fajerwerków, np. fontanny, miny i wyrzutni rurowych, nazywamy kombinacją. Do poszczególnych elementów baterii lub kombinacji prowadzi jeden lont. Kombinacje są tak skonstruowane, aby po odpaleniu układały się w starannie zaprojektowaną, intensywną sekwencję. Ładunki są zazwyczaj wyposażone w dodatkowe efekty dźwiękowe lub ustawione pod takim kątem, żeby poszerzyć obszar widoczności rozbłysków.

Baterie profesjonalne składają się z kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu pojedynczych wystrzałów. W naszej ofercie znajdują się baterie mogące oddać od 50-60 do nawet 150 strzałów. Większe gwarantują niemal dwuminutowe pokazy, w trakcie których widzowie mogą zaobserwować rozbłyski o różnych kształtach i kolorach. Godnym polecenia produktem jest np. TB215 – bateria 150-strzałowa z niesamowitym finałem. 

Inne połączenia umieszczone w bateriach to wielokolorowa peonia; trzeszcząca wierzba; purpurowa, żółta, zielona dalia; trzeszczący dzwon z różowym, żółtym i czerwonym; srebrna palma kokosowa z kolorowymi gwiazdkami; niebieska mina ze srebrną opadającą wierzbą; czerwony ogon przechodzący w różowe i białe migotanie. Charakter prezentowanych baterii można ocenić, oglądając pokazowe filmy, które dokładnie oddają rzeczywisty rezultat.
Adres

ul. Bugaj 11
Koczargi Nowe
05-082 Stare Babice

Godziny otwarcia

Pon.–pt. 8:00-16:00