Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Profesjonalne fajerwerki

Niezależnie od tego, czy poszukujemy sztucznych ogni do amatorskiego użytku, czy zależy nam na uzyskaniu informacji o profesjonalnych materiałach pirotechnicznych, warto korzystać z usług specjalistycznych sklepów z fajerwerkami. Oprócz atrakcyjnego asortymentu (petard, ogni rzymskich, rakiet, fontann czy baterii) w sklepie powinniśmy uzyskać również informacje na temat parametrów technicznych interesujących nas produktów.

Wiedza na temat liczby strzałów, czasu trwania pokazu, maksymalnej wysokości, wyglądu poszczególnych efektów lub masy całkowitej ładunku i jego wymiarów zewnętrznych jest szczególnie ważna w przypadku profesjonalnych i drogich produktów, takich jak wyrzutnie. Rzetelny i profesjonalny sklep z pirotechniką powinien udostępniać nie tylko suche opisy, lecz także filmy pokazowe, w których zobaczyć możemy rzeczywiste działanie fajerwerku.

Sklep z fajerwerkami to również doradztwo doświadczonych specjalistów, którzy będą wiedzieć, które z oferowanych produktów spełnią oczekiwania klienta. Dowiemy się tutaj więcej i o widowiskowych rozbłyskach, i o kwestiach związanych ze środkami ostrożności, dzięki którym unikniemy niebezpiecznych sytuacji oraz wypadków. Nie ma znaczenia, czy wykorzystujemy profesjonalne fajerwerki, czy chcemy jedynie odpalić petardę w sylwestra – najważniejsze jest bezpieczeństwo. 
Adres

ul. Bugaj 11
Koczargi Nowe
05-082 Stare Babice

Godziny otwarcia

Pon.–pt. 8:00-16:00