Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Rakiety

Rakiety są jednym z najpopularniejszych wyrobów pirotechnicznych. Składają się z charakterystycznego „kijka”, czyli listwy służącej do stabilizacji lotu, oraz ładunku pirotechnicznego, który znajduje się na jego końcu. Niektóre rakiety mają także dodatkowe elementy ozdobne. Dzięki prostej budowie są bardzo łatwe w użyciu.

Aby bezpiecznie odpalić rakietę, musimy ją wcześniej ustabilizować. Mniejsze rakiety najlepiej umieścić we wnętrzu butelki lub stojaka, aby nie przewróciły się przed startem. Pamiętajmy, by zostawić rakiecie dość miejsca do swobodnego wystrzału – musi wzlecieć w powietrze wraz z listewką. Ważne jest również zachowanie ostrożności w przypadku niewypału: zanim zbliżmy się do rakiety, odczekajmy chwilę i pod żadnym pozorem nie próbujmy jej ponownie odpalić.

Większość naszych rakiet sprzedajemy w kompletach zawierających kilka różnorodnych produktów. Zestaw Red Devil Rocket to rakiety, których ładunek pirotechniczny daje pokaz czerwonych, zielonych, niebieskich oraz białych gwiazdek z trzeszczeniem. Big Burst to efekty takie jak brokat z zielenią, purpurowa gwiazda ze srebrnym trzeszczeniem czy przyciągająca oko, brokatowa korona z czerwonymi gwiazdkami. Jeszcze inny rodzaj widowiska otrzymamy dzięki rakietom Orbiter, które układają się w kształt spektakularnej koralowej korony.

Oprócz tego, że nasze produkty zapewniają przykuwający wzrok spektakl, wyglądają bardzo elegancko. Etykiety rakiet mają unikalną szatę graficzną, która wyróżnia je na rynku produktów pirotechnicznych. 
Adres

ul. Bugaj 11
Koczargi Nowe
05-082 Stare Babice

Godziny otwarcia

Pon.–pt. 8:00-16:00