Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Pirotechnika sceniczna 

Zadaniem pirotechniki scenicznej jest stworzenie odpowiedniego klimatu i podkreślenie wyjątkowości wybranych momentów wydarzenia. Profesjonalnie zaaranżowany pokaz, w trakcie którego materiały pirotechniczne zostaną odpalane w określonej kolejności, w niezwykły sposób podniesie atrakcyjność każdego widowiska i na długo pozostanie w pamięci. Fontanny iskier w zestawieniu z odpowiednim oświetleniem oraz muzyką zrobią wspaniałe wrażenie, podnoszące rangę każdej imprezy niezależnie od tego, czy będzie to koncert, zamknięta gala, czy bankiet.

Najpopularniejszym wyrobem pirotechniki scenicznej są fontanny o różnych wielkościach. W asortymencie można znaleźć zarówno takie, które strzelają snopami iskier na wysokość drugiego piętra, jak i mniejsze, które z powodzeniem można stosować w pomieszczeniu. Oprócz tego, że są niezwykle widowiskowe, są też w pełni bezpieczne. Jeśli postawimy na sprawdzony sklep, a pokaz zostanie przeprowadzony profesjonalnie, nie musimy się obawiać, że będą stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla uczestników imprezy.

Fontanny sceniczne dają mniej dymu niż zwykłe, mogą być więc odpalone nawet w pobliżu artysty występującego na scenie. Widzom natomiast uświetnią moment kulminacyjny wydarzenia, skutecznie przyciągając ich uwagę. 
Adres

ul. Bugaj 11
Koczargi Nowe
05-082 Stare Babice

Godziny otwarcia

Pon.–pt. 8:00-16:00