Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Fontanny pirotechniczne

Fontanny pirotechniczne gwarantują doskonałe efekty wizualne, które uświetnią występy scenicznie, imprezy plenerowe, zamknięte przyjęcia oraz bankiety. Do każdej okazji dopasujemy odpowiedni produkt – wyroby pirotechniki estradowej lub fontanny stosowane w zamkniętych pomieszczeniach dostarczą niezapomnianych wrażeń z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa.

Czym od strony technicznej fontanny pirotechniczne różnią od innych popularnych produktów, takich jak petardy, race czy moździerze? Fontanna jako produkt niewzlatujący jest o wiele bezpieczniejsza, a zamiast pojedynczego rozbłysku lub ich serii daje ciągły efekt trwający kilkadziesiąt sekund. Niektóre z fontann tryskają iskrami na wysokość dochodzącą do ośmiu metrów! Dodatkowo, mogą być urozmaicone efektami dźwiękowymi, np. Fontanna Volcano Crackling wyrzuca snop srebrnych iskier aż przez 60 sekund przy akompaniamencie trzasków.

Fontanny najczęściej przyjmują kształt stożka lub cylindra, w którym znajduje się mieszanina pirotechniczna. W zależności od rodzaju fontanna będzie wyrzucać w przestrzeń nie tylko snop iskier, lecz także różnokolorowe płomienie. 

Naszym prawdziwym hitem są jednak znane w całej Europie fontanny tortowe TF1, które sypią srebrnymi lub czerwonymi iskrami. Stosuje się je do dekoracji dań wieczoru lub tortów, są zatem bardzo często wykorzystywane na imprezach okolicznościowych, bankietach i galach. Cieszą się także dużą popularnością w nocnych klubach.
Adres

ul. Bugaj 11
Koczargi Nowe
05-082 Stare Babice

Godziny otwarcia

Pon.–pt. 8:00-16:00